De ce scriu?
(De chichi, de michi… şi nu știu cum mai era. E simplu! Scriu pentru că îmi place să scriu. Doooh! ) Din totdeauna mi-a plăcut să o fac (mă refer la scris, da?)! Prin generală umblam cu un vocabular la mine tot timpul. Era „caietul meu de expresii”. Îl îmbrăcasem …